Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Sağlık Turizmi Acentaları Ankara : Vimfay

Ankara’da kurulan  Vimfay , anlaşmalı hastanelerde sağlık hizmetleri sunmaktadır. Vimfay Sağlık Turizmi  alanında uygun hizmeti hastalara su...

Sağlık Turizmi Acentaları Ankara : Vimfay
Ankara’da kurulan Vimfay, anlaşmalı hastanelerde sağlık hizmetleri sunmaktadır. Vimfay

Sağlık Turizmi alanında uygun hizmeti hastalara sunmak için çalışmaktadır. Gelen hastanın Türkiye’ye ayak basmasından itibaren, evine uğurlanana kadar ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmet Vimfay tarafından karşılanmaktadır.

Neden Vimfay ?


Vimfay, Medikal Turizm merkezi Türkiye’de, hastanelerde alanında uzman doktorlarla hizmet vermektedir. Kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetleri ile uluslararası hastaların tercihleri arasındadır. Anlaşmalı hastanelerde hastaların seçtiği bütün medikal hizmetleri sizlere sunmaktadır. Vimfay, seyahatiniz süresince; otel, konaklama, havaalanı karşılama, iç transferler, çevirmen gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her hizmeti sağlıyor. Vimfay Ankara Sağlık Turizmi Acentaları arasında açık ara zirvede olan firmadır.

Vimfay Tarafından Sunulan Sağlık Hizmetleri


● Ağız ve Diş Sağlığı
● Beslenme ve Diyet
● Nöroşirurji
● Nefroloji (Böbrek Hastalıkları)
● Check Up
● Çocuk Endokrinolojisi
● Göz Hastalıkları
● Kulak Burun Boğaz
● Dahiliye
● Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
● Gastroenteroloji
● Genel Cerrahi
● Kardiyoloji
● Kadın Hastalıkları
● Endokrinoloji
● Nöroloji
● Obezite
● Ortopedi ve Travmatoloji
● Organ Nakli
● Radyoloji
● Onkoloji
● Psikoloji
● Göğüs Hastalıkları

Vimfay Tarafından Sunulan Olanaklar


Konaklama Hizmeti: Konaklamanız hastaneye yakın bir konumda planlanmaktadır. Otel ve hastane arası tüm ulaşımlar Vimfay tarafından özel araç gerektiği durumlarda ise ambulans ile yapılmaktadır.

Havaalanı Transferi: Geleceğiniz gün ve saatte Vimfay personeli tarafından ile havaalanında karşılanırsınız. Hastanın durumu özel araç ile transfere imkan vermiyorsa, özel ambulans ile hastaneye ulaşım sağlanmaktadır. Uçuş öncesi tüm süreç operasyon Vimfay ekipleri tarafından organize edilmektedir. Tedavi süreci tamamlandıktan sonra hastanın dönüş transferi gerçekleşir.

Tercümanlık Hizmetleri: Türkiye’de bulunduğunuz süre boyunca 7/24 tercümanlık hizmeti verilmektedir.

Uçak Bileti Hizmeti: Tedavi süreci planlandıktan sonra uygun görülen gün ve saatte Vimfay uçak biletiniz temin edilir.

Şehir Turu Hizmeti: Tedaviniz tamamlandıktan sonra talebiniz doğrultusunda kişiye özel turlar planlanabilmektedir.

Yurtdışı Hasta Transferi: Hastanın almak istediği sağlık hizmetine uygun olan sağlık tesislerini, sağlık turistinin tıbbi bilgi ve belgelerini hasta gelmeden sağlık tesisine iletir ve gerekli görüşmeler Vimfay tarafından yapılarak tedavi planı oluşturulur.

Tam Kapsamlı Sağlık Tedavi Sürecinin Planlanması: Her hastaya özel, alanında uzman doktor tarafından tedavi süreci planlanır. Bu süreçte hasta ile online görüşmeler gerçekleşir ve hastaya bilgi verilir.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok