Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Ölçü işini LAV Bogeda’ya bırakın

Keyifli anları büyük mutluluklara dönüştüren LAV, mutfağınızdaki en önemli yardımcınız olmaya hazırlanıyor. Siz kekleri, pastaları, yemekler...

Ölçü işini LAV Bogeda’ya bırakın

Keyifli anları büyük mutluluklara dönüştüren LAV, mutfağınızdaki en önemli yardımcınız olmaya hazırlanıyor. Siz kekleri, pastaları, yemekleri hazırlarken, ölçü işini LAV Bogeda Ölçü Bardağı üstlenecek.

Renkli ve modern tasarımıyla mutfaklarda yerini alacak LAV Bogeda Ölçü Bardağı, 400 ml ölçekli hacmi ile pastadan poğaçaya, yemekten tatlıya pek çok tarifinizde size kolaylık sağlayacak. LAV Bogeda Tekli Ölçü Bardağı,  satın alınabiliyor. 

Hayatın her anını güzelleştiren LAV, yemek tariflerinin karmaşıklığını da engellemeyi başarıyor. Şekeri fazla gelen tatlılara, kabarmayan keklere ve ölçüsü tutmayan yemeklere bir son verecek olan LAV Bogeda Ölçü Bardağı, mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak. Yaratıcılıkta sınır tanımayan ancak ölçüden de şaşmak istemeyenler için hayat kurtarıcı olacak ürün, mutfağınızın baş köşesine yerleşmeye aday.

Rengarenk detayları, modern tasarımı ve geniş iç hacmiyle en zorlu tariflerin üstesinden gelecek LAV Bogeda Ölçü Bardağı, 50 mililitreden 400 mililitreye kadar ölçüyü gösterebiliyor. Bu sayede yemeklerinizde hangi sıvıyı ne ölçüde eklemeniz gerektiği konusunda tereddüte düşmemiş oluyorsunuz. Yemek tariflerinin kolaylaştırıcısı olarak size destek olacak LAV Bogeda Tekli Ölçü Bardağı’na tüm LAV satış noktalarından ulaşabiliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok